MEIST

TÄNAPÄEVANE LÄHENEMINE KULINAARSELT RIKKALE GRUUSIA PÄRANDILE

Petre Otshkeli kuulus maal „Flying Painter“ on olnud restoranile inspiratsiooniks, et nihutada traditsioonilise Gruusia köögi ja kultuuri piire.

 Lendava Maaleri eesmärk on tutvustada kaasaegset Gruusia kultuuri moderniseeritud klassikaliste roogade, veinidegusteerimiste, kunstiürituste ja sagedaste DJ-esinemiste ja elava muusika õhtute kaudu.

Meie restorani uhkuseks on eksklusiivne valik Gruusia veine. Pakume muuhulgas kvevri veine, mille on tootnud väikesed kohalikud veinitehased.

Asudes Tallinna südames, on Lendav Maaler ideaalne koht pere ja sõpradega ajaveetmiseks. Suvel saate nautida oma õhtuid meie rohelust täis tänavamüra eest peidetud terrassil.

   

PEAKOKK – MARIAM ELIASHVILI

Mariam Eliashvili on andekas kokk, kes jättis selja taha karjääri ärihalduses, et järgida oma südame kutset – kirge kokkamise vastu. Ta on järjepidevalt õppinud kokanduse kohta alates 2019. aastast, kui ta avastas oma armastuse professionaalses köögis töötamise vastu. Mariam on töötanud Tbilisis mitmes populaarses ja modernses Gruusia restoranis. Seal arendas ta kokkamisoskusi ja avastas oma tõelise potentsiaali.

Soov väljuda oma mugavustsoonist ja avada endale uusi uksi oli põhjuseks, miks Mariam otsustas kolida Tallinnasse, Eestisse. Teda tõmbas enim Lendava Maaleri poole restorani atmosfäär ja väärtused, mida ta on pikka aega järginud. Enesestmõistetavalt oli järgmiseks sammuks tulla tööle sarnaselt mõtlevate indiviididega, kes jagavad ta kirge loovuse ja hea toidu vastu. Mariam usub, et koos imelise Lendava Maaleri tiimiga saame luua täisväärtusliku ja ilusa õhtusöögikogemuse meie külalistele.